o nas

King’s Kids Polska

King’s Kids w Polsce gromadzi dzieci, młodzież i rodziny z całej Polski, które pragną chodzić w jednych wartościach, z których przynoszenie radości sercu Boga jest podstawą wszystkich naszych działań. Poznaj nas lepiej.

Kim jesteśmy?

Skąd pochodzimy?

Nasze korzenie są w międzynarodowej organizacji misyjnej znanej jako Youth With A Mission (w Polsce Młodzież z Misją) i jesteśmy jedną z jej służb. Czerpiemy z jej dziedzictwa duchowego i pragniemy nieść je wszystkim pokoleniom włączając dzieci i młodzież w aktywną służbę w Kościele Jezusa Chrystusa. 

Gdzie działamy?

Znajdziesz nas przy naszych kościołach (zarówno protestanckich jak i katolickich), w szkołach, na festiwalach chrześcijańskich czy wyjazdach misyjnych. King’s Kids obecne jest na całym świecie. W Polsce nasze główne biuro znajdziesz w Warszawie.  

Nasza wizja

Główny cel

Pragniemy, by dzieci, młodzież i rodziny poznawały wspólnie Boga, przynosiły Mu radość i czyniły Go i Jego Królestwo znanymi!

Nasze wartości

Nastolatki i młodzież są często ignorowane w kościołach. My się ich nie boimy. Wierzymy, że są częścią Ciała Chrystusa już dziś, dlatego uwalniamy ich do różnych służb, powierzamy odpowiedzialności i chodzimy z nimi ramię w ramię, by wspólnie uczyć się życia według Bożego charakteru. O nikim nie myślimy mniej niż myśli o nim sam Bóg!Żywimy nadzieję, że kolejne pokolenia dzieci, nastolatków i dorosłych zechcą poznawać, kochać, ufać i być posłusznymi Bogu w zgodzie z naszymi przekonaniami, wartościami i zasadami. Wciąż modlimy się, by jak najwięcej wierzących wzięło sobie te wartości do serc i nauczyło się korzystania z Bożej łaski przy praktykowaniu ich w codziennym życiu. Nasza relacja z Bogiem to nasz priorytet. Chcemy wciąż wzrastać w bliższym poznawaniu Go i przynoszeniu Mu radości. Cenimy sobie ćwiczenie się w uczniostwie odnosząc je do codziennego życia. Wierzmy w duchowe możliwości i przeznaczenie Boże dla dzieci i nastolatków. Doceniamy rodzinę i relacje międzypokoleniowe, podobnie zresztą jak zespołowe przywództwo, budowanie relacji i trwanie we wspólnocie. Praktykujemy styl życia polegający na otwartości na każdego człowieka w celu szerzenia wiedzy o Jezusie i zbawieniu. Pragniemy służyć Mu wszelkimi sposobami, by szerzyć Jego Królestwo we wszystkich sferach życia społecznego na całym świecie.

 

01

filary King’s Kids

Uczniostwo

Fundamentem, na którym budujemy jest wezwanie z Księgi Powtórzonego Prawa 6:6-7:
„Niechaj słowa te, które Ja ci dziś nakazuję, będą w twoim sercu. Będziesz je wpajał w twoich synów i będziesz o nich mówił, przebywając w swoim domu, idąc drogą, kładąc się i wstając.”
Wierzymy w biblijny model uczniostwa oparty na relacjach, miłości i akceptacji. Zapraszamy do wspólnej podróży w poznawaniu Boga.

uczniostwo

Spotkania 1na1

Wierzymy, że Bożym kluczem do wzrostu są relacje. Jeśli potrzebujesz poznać Boga, Jego zasady, nasze wartości, czy po prostu porozmawiać – jesteśmy dla ciebie! 
Nie bój się. Nikogo nie osądzamy, zawsze stosujemy zasadę „najpierw łaska, a potem prawda”.


umów się

uczniostwo

Grupy

Regularne spotkania z innymi dziećmi, nastolatkami, rodzinami czy rodzicami są miejscem wspólnotowego dzielenia się wiarą i doskonałym miejsce wzrostu. 
Biblia i Bóg zawsze są w centrum, ale nie brakuje na naszych spotkaniach zabaw, tańców, jedzenia, rozmów i ciekawych przygód. 


znajdź grupę

uczniostwo

IKU

Intensywny Kurs Uczniostwa – to seria dwunastu lekcji i wyzwań, które zmieniają życie nastolatków i dorosłych na całym świecie. Dzięki IKU zyskasz solidne podstawy do skutecznego studiowania Biblii, rozwijania silnego życia modlitewnego, pokornego służenia innym, walki z grzechem i duchowego wzrostu.

Pożera cię pragnienie poznania Boga, chodzenia Jego drogami, głębszego zanurzania się w Jego Słowie?
Jesteś gotów stać się odważnym i pewnym swego przeznaczenia uczniem Chrystusa?
Chcesz zmienić swoje nawyki i sposób, w jaki żyjesz?
Chcesz odkryć Boży plan dla swojego życia? 

Jeśli odpowiadasz twierdząco, na którekolwiek z powyższych pytań,   to trafiłeś pod dobry adres. Dołącz do grupy studentów IKU. 


dołącz

uczniostwo

Wydarzenia

Poza cotygodniowymi spotkaniami grup King’s Kids organizujemy raz na kwartał weekendowe szkolenie młodych misjonarzy, konferencje dla rodzin i nastolatków, które kończą się wakacyjnymi misjami zagranicznymi.

Sztandarowym wydarzeniem przez nas organizowanym już od wielu lat jest odbywający się w wakacje obóz rodzinny „Grow & Go”.

Na zaproszenie kościołów w Polsce i za granicą organizujemy odczyty, seminaria, konferencje i nieszablonowe nabożeństwa rodzinne, gdzie łączymy pokolenia i uczymy ich wspólnego życia przynoszącego radość Bogu.  


znajdź wydarzenia

02

filary King’s Kids

Misje

Chcemy wychodzić do dzieci, młodzieży i ich rodzin, troszczyć się o nich, wyposażać, mobilizować i prowadzić w poznawaniu Boga i życiu Jego wartościami na co dzień. Nadrzędnym celem naszych działań jest uczynienie z każdego człowieka misjonarza w jego rodzinie, środowisku, kraju, na kontynencie a w końcu na całym świecie.  

misje

Wydarzenia misyjne

Prawie żadne wydarzenie czy szkolenie KK nie może odbyć się bez choćby małego lokalnego wyjścia misyjnego. Pragniemy czynić Boga znanym! 

Wakacyjny wyjazd misyjny jest naszym rocznym celem. Pragniemy nieść poselstwo Ewangelii Narodom. Modlimy się o nie i idziemy tam, gdzie Bóg nam pokazuje, byśmy szli. 

Może zechcesz dołączyć do szkoleń misyjnych lub wyjechać z nami na misję?  


znajdź misję

misje

Świadectwa

Świadectwo z Budapesztu


zobacz świadectwa

03

filary King’s Kids

Pokolenia

Jako King’s Kids opieramy się na relacjach rodzinnych i więziach międzypokoleniowych. Naszym celem jest połączenie na nowo pokoleń i „zwrócenie serc ojców ku synom a synów ku ojcom”, co ma poprowadzić wierzących ku odkryciu przeznaczenia, jakie ma dla nich Bóg. Chcemy, by młodzi ludzie, dorośli i seniorzy poznawali Boga i wiedli życie w sposób przynoszący Mu radość. Każde pokolenie jest ważne. Bez jakiegokolwiek pokolenia jesteśmy niepełni.

Pokolenia

Spotkania pokoleń

Nabożeństwa międzypokoleniowe (rodzinne) – wyjątkowe spotkania odbywające się w lokalnych kościołach, w czasie których w twórczy sposób staramy się WSZYSCY przynieść Bogu radość. Na tych wyjątkowych i odświeżających spotkaniach nie brakuje kreatywnego uwielbienia, łatwego w odbiorze kazania, tańców i zabawy oraz modlitwy pokoleń. 

Obóz rodzinny „Grow & Go” – wakacyjny wypoczynek dla rodzin, osób samotnie wychowujących dzieci i wszystkich pragnących poznać nasze wartości, którego wizją jest łączenie pokoleń w rodzinach i w kościołach. Zawsze połączony z doskonale dobranym nauczaniem i kilkugodzinnym wyjściem misyjnym, w czasie którego praktykujemy rodzinną wspólną ewangelizację. Na naszych obozach nie brakuje budowania relacji, modlitwy, międzynarodowego uwielbienia i międzypokoleniowych zabaw. 


znajdź spotkanie

pokolenia

Świadectwa

Świadectwo z Kiczyc

Zespół

Greg & Erin Skrobarczyk

Liderzy krajowi

Morbi a mattis arcu, eget congue felis. Phasellus id ipsum dui. Nunc ac cursus libero. Aliquam lectus turpis, aliquet vitae lobortis eget, aliquam nec felis. Ut lectus odio, tristique et dui nec, posuere viverra libero.

Helen Hess

Lider  

Morbi a mattis arcu, eget congue felis. Phasellus id ipsum dui. Nunc ac cursus libero. Aliquam lectus turpis, aliquet vitae lobortis eget, aliquam nec felis. Ut lectus odio, tristique et dui nec, posuere viverra libero.

Mariusz & Wiola Antoszczuk

liderzy

Morbi a mattis arcu, eget congue felis. Phasellus id ipsum dui. Nunc ac cursus libero. Aliquam lectus turpis, aliquet vitae lobortis eget, aliquam nec felis. Ut lectus odio, tristique et dui nec, posuere viverra libero.

lokalizacje

Gdzie
jesteśmy?

Regularne grupy King’s Kids spotykają się w następujących miastach w Polsce

Warszawa

Spotkanie dla nastolatków:
Kiedy:
Adres:

Spotkanie dla „preteensów”:
Kiedy:
Adres:

kontakt@kingskids.pl

Namysłów

Spotkanie dla nastolatków:
piątek 17:00
ul. Kraszewskiego 4 (Kościół Kanaan)

kontakt@kingskids.pl

Kraków

Spotkanie dla nastolatków:
Kiedy:
Adres:

kontakt@kingskids.pl

Zduńska Wola

Spotkanie dla nastolatków:
Kiedy:
Gdzie:

Spotkanie dla dzieci:
Kiedy: 
Gdzie:

kontakt@kingskids.pl

Ruda Śląska

Spotkanie dla nastolatków:
Kiedy:
Gdzie:

Spotkanie dla dzieci:
Kiedy: 
Gdzie:

kontakt@kingskids.pl

inni o nas

Referencje

Służyliśmy w wielu miejscach i pracowaliśmy z wieloma prezydentami miast, burmistrzami i organizacjami. Zawsze staramy się pokazać charakter i serce Boga ludziom, do których On nas posyła.